Д-р Жарко Радовиќ: Нема гробишта за домашни миленици
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Државата ја напушти Лидија, лице со умерени пречки, семејството моли за нејзина хоспитализација

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ