Немаме критичари за трилерот како жанр во книжевност, вели Кузмановски авторот на „Бахус“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Жарко Радовиќ: Нема гробишта за домашни миленици

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ