Димитров, Маричиќ и Битиќи се вакцинираа и повикаа на масовно имунизирање против ковид-19
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

ЈП Паркови и зеленило започна со пролетните хортикултурни уредувања

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ