„Ер тракторите“ чекаат договор за да полетаат на сервис, хеликоптерите ќе се справуваат со пожарите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Максути: Превенцијата треба да ни стане навика на сите, зад 99% од пожарите стои човечки фактор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ