Хаџи Јанев: Светскиот поредок ќе се редефинира, причина се изборите во моќните држави
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Собранието функционира во полн капацитет до 4 април, а изборите ќе бидат распишани на 14 февруари

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ