Собранието функционира во полн капацитет до 4 април, а изборите ќе бидат распишани на 14 февруари
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

проф. д-р Камнар: Најмладиот пациент со вештачки зглоб е со 16 години, најстариот над 90 години

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ