Ибрахим: Локалната власт преводена од ВМРО-ДПМНЕ ги третира Турците како граѓани од трета категорија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петров: Не е прифатливо Национален сервис да стане партиска експозитура на ВМРО-ДПМНЕ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ