Петар Богојески, лидер на Македонски концепт
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ибрахим: Локалната власт преводена од ВМРО-ДПМНЕ ги третира Турците како граѓани од трета категорија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ