Инспекции во клиниката „Жан Митрев“, се проверува дали се правеле експерименти со ковид пациенти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Вести во 14 часот 20.07.2022

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ