Карпа тешка 20 тона се заканува да падне во браната Матка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Политиката се труди да ги манипулира новинарите, и покрај тоа се намалува говорот на омраза!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ