Политиката се труди да ги манипулира новинарите, и покрај тоа се намалува говорот на омраза!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дојчиновска: Идејата на Законот за лобирање е да им се даде на умешните луѓе да влијаат, а целта е да има транспарентност

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ