Лавров: Тоа што Блинкен и Борел си заминаа е кукавичлук
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Го спасивме ОБСЕ од пропаст без компромис за принципите, тврди Османи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ