Шкриељ: Се надевам дека сторителите на убиството на Вања ќе сносат казна каква што заслужуваат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Лавров: Тоа што Блинкен и Борел си заминаа е кукавичлук

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ