Шкриељ: Патриоти се луѓе кои креираат подобро општество, а не омраза
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шкриељ: Се надевам дека сторителите на убиството на Вања ќе сносат казна каква што заслужуваат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ