Метеж и турканици пред скопските поликлиники, граѓаните навалија да се вакцинираат против ковид
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Меџити: Без компромис, ДУИ ќе биде казнета на локалните избори

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ