Нов пожар во Скопје, гори стрниште блиску до куќите во Горно Лисиче
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Метеж и турканици пред скопските поликлиники, граѓаните навалија да се вакцинираат против ковид

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ