На 6 јули започнува снимањето на „Кајмак“, нов филм на Милчо Манчевски
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Во живо од Букурешт со единствениот Македонец кој не пропуштил ниту една игра на репрезентацијата!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ