Во живо од Букурешт со единствениот Македонец кој не пропуштил ниту една игра на репрезентацијата!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Зошто е потребна Парада на гордоста – разговор со Кочо Андоновски

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ