Николовска: РЕК Битола може да продолжи со работа, но само со воведување нови технологии
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хартман: Со заем од европска земја само ќе го зацврстите патот кон интеграциите во ЕУ

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ