Проф. д-р Маркоски: Иднината на аграрот е во дигитализација на производството
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Николовска: РЕК Битола може да продолжи со работа, но само со воведување нови технологии

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ