Паднатиот ѕид кај Детска клиника под итно да го изгради Министерството за здравство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: На Балканот политичарите одиграа една насилничка политика

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ