Јаневска: Идната година ќе има промени во државната матура, имаме добро и обмислено решение
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Паднатиот ѕид кај Детска клиника под итно да го изгради Министерството за здравство

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ