Пендаровски: Очекувам мирен изборен ден како што доликува на една европска демократска држава
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Силјановска: Ќе го поддржам Река доколку не поминам во вториот круг

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ