Силјановска: Ќе го поддржам Река доколку не поминам во вториот круг
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Река: Се надевам ќе докажеме дека сме спремни за Европската Унија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ