Пивоваров: Земањето мито станува нормална појава, само со полиграф може да селектираме чесни кадри
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стојаноска: Внесовме новитети во фестивалот „Војдан Чернодрински“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ