Скерлев: И во 21 век забранет влез за жени во клубови на џентлмени во Лондон
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пивоваров: Земањето мито станува нормална појава, само со полиграф може да селектираме чесни кадри

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ