Раскошната сцена на 52. Мајски оперски вечери ќе биде отворена вечерва во НОВ
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Стефановски: Неопходно е политичко обединување, ВМРО-ДПМНЕ го има целиот легимитет за носење одлуки

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ