Стефановски: Неопходно е политичко обединување, ВМРО-ДПМНЕ го има целиот легимитет за носење одлуки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

АНКЕТА: Како тече гласањето во Центар?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ