Растот на цените ги исцрпуваат граѓаните и стандардот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бочварски: Битна е инфраструктурата за поврзување со соседите, а за тоа на располагање ни стојат европски фондови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ