Шилегов: БРТ ќе го трансформира јавниот превоз во Скопје, ќе се укинат постоечките автобуски линии
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Заев: Ја примив првата доза од „Синофарм“, не бирав која вакцина ќе ја примам

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ