Заев: Ја примив првата доза од „Синофарм“, не бирав која вакцина ќе ја примам
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува стабилно суво и сончево време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ