Шилегов: Тоа што сега му се случува на Скопје е поради нереализација на стариот ГУП
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Разговор со наставничка од СУГС „Никола Карев“

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ