За три пати се намалени станбените површини во Расадник
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Шилегов: Тоа што сега му се случува на Скопје е поради нереализација на стариот ГУП

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ