Советниците не ги изгласаа субвенциите за ЈСП, Скопје останува без градски превоз
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Скопје e без јавен превоз, ЈСП и приватниците чекаат Советот на Град Скопје да ги изгласа субвенциит

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ