Скопје e без јавен превоз, ЈСП и приватниците чекаат Советот на Град Скопје да ги изгласа субвенциит
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ацевски: На ВМРО-ДПМНЕ, Џафери не им пречеше кога го гласаа за министер за одбрана

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ