Ацевски: На ВМРО-ДПМНЕ, Џафери не им пречеше кога го гласаа за министер за одбрана
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ивановска: Луѓето од трето доба не треба да чуваат само внуци, треба да прават и други нешта

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ