Ивановска: Луѓето од трето доба не треба да чуваат само внуци, треба да прават и други нешта
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Генерал Стојановски:Процентот на младите што би се изјасниле за редовно служење војска е многу низок

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ