Генерал Стојановски:Процентот на младите што би се изјасниле за редовно служење војска е многу низок
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ацевски: На ВМРО-ДПМНЕ Џафери не им пречеше кога го гласаа за министер за одбрана

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ