Статуите оживеаја во центарот на Скопје – многу насмевки и среќни лица
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Деспотовски: Престои договор за најголема странска инвестиција во историјата на државава

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ