Андоновиќ: Ќе се извлечат ли телата на загинатите, и остатоците од подморницата „Титан“?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Хаџи Јанев:Kонтраофанзива ја растегнува руската одбрана но дали ќe ја пробие е тешко предвидливо

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ