Минчева: Институциите мора да бидат отчетни, за да нема корупција и нервоза кај граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бешлиовска: Менаџерите ги скараа медицинските сестри и фрлија дамка на оваа професија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ