Пивоваров: На граница има еклатантни примери на корупција, завршуваат неказнето и праќаат лош сигнал
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Минчева: Институциите мора да бидат отчетни, за да нема корупција и нервоза кај граѓаните

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ