Андоновиќ: Тенковите за Украина ќе бидат испорачани, чија ќе биде посадата која ќе управува со нив?
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

УТРИНСКИ ПЕЧАТ Среда 25 Јануари 2023

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ