Андоновиќ: Зеленски очекуваше но сепак при посетата на САД не доби софистицирано американско оружје
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Герасимовски: Просторот кај Треска мора да се урбанизира, не смее метропола да престане да се гради

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ