Андоновиќ: Освојување на Киев и поголемите градови! Кремљ ја најави втората фаза од специјалната операција во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. д-р Марковиќ: Борел ја сосече јавноста која е кревка, истоштена и се помалку има верба

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ