Андоновиќ: Повлекување или ротација на одредени единици? Договорени три точки од договорот, Русија повлекува дел од војниците околу Киев
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дел од жителите на Киев останаа без своите домови и бизниси – урнатини и барикади низ целиот град

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ