Андрески од „ФероИнвест“: Вложувањето во обновливите извори на енергија е и за инвеститорот поволно, но многу поповолно е за државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Академик Фити: Политичката битка ЕУ-Русија се води преку енергетиката

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ