Арсовски: Сега македонската позиција има поддршка во Европа, а бугарскиот став предизвикува чудење
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Битиќи: Светската криза не може да нѐ одмине, но битно е да се спасат семејствата и малите бизниси

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ