Атанасов: Пописот е втора голема пресметка меѓу Македонците после референдумот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Данило Доленц, меѓународен експерт за статистика: Македонскиот попис е во врвот на светските искуства, во овој момент!

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ