Атовска од Украина: Мостовите кон Северодонецк урнати, се водат жестоки битки
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо за претпладнево најавува сончево време, во попладневните часови нестабилно, со пороен дожд

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ